TJ Tesla Brno - oddíl moderní gymnastiky

Výsledky

Rok 2017 - jednotlivkyně

1. kombinovaný program

I. kategorie KPMG (ročník 2007 - 2009)    
Město Oblast  
  1. Pilařová Matylda   3. Vítková Natálie (2.místo - švihadlo)  
  2. Vítková Natálie   6. Pilařová Matylda (4.místo - bez náčiní)  
  3. Bauerová Hana   9. Bauerová Hana  
    celkem 8 závodnic     celkem 18 závodnic  
   
II. kategorie KPMG (ročník 2005 - 2007)    
Město Oblast  
  4. Nováková Nikola 10. Nováková Nikola  
  9. Podaná Sára 13. Podaná Sára  
16. Kudrnová Lucie 16. Hladyuk Anhelína  
18. Holcová Patricie 19. Vašínová Daniela  
19. Hladyuk Anhelína 21. Kudrnová Lucie  
22. Vašínová Daniela 23. Svobodová Sofie  
23. Leinveberová Lucie 27. Leinveberová Lucie  
28. Juráčková Michaela     celkem 35 závodnic  
29. Svobodová Sofie    
    celkem 34 závodnic  
   
III. kategorie KPMG (ročník 2003 - 2005)    
Město Oblast  
  3. Jírová Lucie (2.místo - obruč)   6. Strmisková Viktorie  
  4. Milotová Alice   7. Jírová Lucie  
  7. Kovářová Lenka 10. Milotová Alice  
  8. Strmisková Viktorie (2.místo - míč) 11. Školařová Anna  
10. Školařová Anna 12. Kovářová Lenka  
14. Střítežská Stela 21. Sude naz Gozen  
19. Sude naz Gozen 25. Střítežská Stela  
    celkem 21 závodnic     celkem 29 závodnic  
   
IV. kategorie KPMG (ročník 2000 - 2003)    
Město Oblast  
  1. Opletalová Markéta (1.místo - kužele)   2. Opletalová Markéta  
  2. Bugnerová Ema (1.místo - stuha)   7. Bugnerová Ema  
  7. Poláčková Vendula (4.místo - kužele) 14. Poláčková Vendula  
  9. Jeřábková Monika 16. Opálková Klára Anna  
11. Opálková Klára Anna 18. Jeřábková Monika  
15. Pakostová Kateřina 19. Pakostová Kateřina  
    celkem 17 závodnic     celkem 27 závodnic  
     
V. kategorie KPMG (ročník 2000 a starší)    
Město Oblast  
  1. Horáková Natálie   1. Horáková Natálie (1.místo - obruč, míč)  
  2. Kouřilová Anežka   3. Pavlíková Klára (2.místo - míč)  
  3. Kopecká Karolína   4. Kouřilová Anežka  
  4. Vašínová Karolína   6. Pečinková Tereza  
  5. Pečinková Tereza (3.místo - obruč)   7. Vašínová Karolína  
    celkem 9 závodnic   8. Kopecká Karolína  
      celkem 16 závodnic  

2. základní program

0.kategorie B (ročník 2010 a ml.)    
Město Oblast  
  3. Blahová Michaela   2. Blahová Michaela  
  5. Loudilová Viktorie (2.místo - beznáčiní)   6. Loudilová Viktorie  
12. Marečková Meda 18. Součková Elena  
14. Součková Elena 29. Marečková Meda  
17. Pichlová Alžběta 32. Ghazaryan Amálie  
19. Ghazaryan Amálie     celkem 34 závodnic  
    celkem 22 závodnic    
     
0.kategorie A (ročník 2009)    
Město Oblast  
  2. Sidorová Kateřina   1. Sidorová Kateřina  
  8. Bednářová Klára 10. Bednářová Klára  
15. Mikolášová Lucie 27. Mikolášová Lucie  
    celkem 22 závodnic     celkem 34 závodnic  
   
I. kategorie (ročník 2007 - 2008)    
Město Oblast  
  5. Výšková Sofie   5. Batistová Karolína (3.místo - bez náčiní)  
  6. Batistová Karolína (4.místo - bez náčiní)   9. Vrzalová Viktorie  
12. Poláchová Alena 18. Poláchová Alena  
13. Hodová Rebecca 24. Výšková Sofie  
14. Vrzalová Viktorie 29. Častulíková Bára  
17. Častulíková Bára     celkem 52 závodnic  
    celkem 31 závodnic    
     

3. pohárové soutěže

Třebovický čertík 26.2.2017 Hlučín
IV.kategorie - r.nar.2001-2004   3. Bugnerová Ema (2.místo - stuha)  
  6. Poláčková Vendula  
11. Jeřábková Monika  
12. Pakostová Kateřina  
15. Opálková Klára Anna  
    celkem 18 závodnic  
V.kategorie - r.nar.2001 a st.   1. Horáková Natálie  
  2. Pavlíková Klára  
  7. Vašínová Daniela  
    celkem 11 závodnic  
 
Baby cup I 25.3.2017 Brno-Líšeň
I.kategorie KPMG - r.nar.2008 a ml. 6-9. Bauerová Hana  
6-9. Vítková Natálie  
6-9. Pilařová Matylda  
    celkem 19 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2006-2008   8. Podaná Sára  
16. Holcová Patricie  
20. Svobodová Sofie  
    celkem 23 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2004-2006   4. Kovářová Lenka (3.místo - obruč)  
  8. Milotová Alice  
13. Jírová Lucie  
    celkem 26 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2001-2004   2. Opletalová Markéta  
  3. Bugnerová Ema (2.místo - stuha)  
13. Pakostová Kateřina  
    celkem 20 závodnic  
 
Baby cup II 26.3.2017 Brno-Líšeň
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2010   3. Sidorová Kateřina  
13. Bednářová Klára  
    celkem 27 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2009   4. Výšková Sofie  
  8. Hodová Rebecca  
13. Častulíková Barbora  
    celkem 22 závodnic  
I.kategorie A ZPMG - r.nar.2008 a ml.   5. Batistová Karolína (3.místo - švihadlo)  
19. Vrzalová Viktorie  
    celkem 30 závodnic  
 
O pohár města Kyjova 1.4.2017 Dubňany
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2011   3. Loudilová Viktorie  
  4. Blahová Michaela (2.místo - beznáčiní)  
    celkem 25 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2010   5. Sidorová Kateřina (2.místo - akrobacie)  
19. Bednářová Klára  
25. Mikolášová Lucie  
    celkem 30 závodnic  
I.kategorie C ZPMG - r.nar.2009   2. Častulíková Barbora  
  5. Hodová Rebecca  
    celkem 16 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2009   1. Poláchová Alena  
  3. Výšková Sofie  
    celkem 14 závodnic  
I.kategorie A ZPMG - r.nar.2008 10. Batistová Karolína  
12. Vrzalová Viktorie  
    celkem 23 závodnic  
 
Veselská stuha 2.4.2017 Veselí nad Moravou
I.kategorie KPMG - r.nar.2008 a ml.   5. Pilařová Matylda  
  7. Bauerová Hana  
    celkem 15 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2006-2008 20. Kudrnová Lucie  
    celkem 20 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2004-2006   5. Strmisková Viktorie (4.místo - obruč)  
  7. Milotová Alice  
    celkem 19 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2001-2004   1. Opletalová Markéta (1.místo - kužele)  
    celkem 19 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2001 a st.   2. Pavlíková Klára  
  8. Pečinková Tereza (3.místo - kužele)  
    celkem 20 závodnic  
 
Břeclavský sněhulák 8.4.2017 Břeclav
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2011   5. Blahová Michaela  
12. Loudilová Viktorie  
    celkem 26 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2010 11. Bednářová Klára (6.místo - akrobacie)  
28. Mikolášová Lucie  
    celkem 38 závodnic  
I.kategorie ZPMG - r.nar.2008 a ml.   5. Poláchová Alena (3.místo - beznáčiní)  
  7. Výšková Sofie  
  9. Batistová Karolína (3.místo - beznáčiní)  
27. Hodová Rebecca  
28. Vrzalová Viktorie  
35. Častulíková Barbora  
    celkem 35 závodnic  
 
Velikonoční perníček 9.4.2017 Břeclav
I.kategorie KPMG - r.nar.2008 a ml. 12.. Pilařová Matylda (6.místo - beznáčiní)  
13.. Bauerová Hana  
    celkem 19 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2006-2008 12. Podaná Sára (6.místo - beznáčiní)  
18. Vašínová Daniela (9.místo - beznáčiní)  
19. Kudrnová Lucie  
21. Nováková Nikola  
26. Svobodová Sofie  
27. Juráčková Michaela  
28. Holcová Patricie  
29. Leinveberová Lucie  
30. Hladyuk Anhelína  
    celkem 32 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2004-2006 10. Strmisková Viktorie  
11. Milotová Alice  
12. Kovářová Lenka (6.místo - obruč)  
13. Jírová Lucie (7.místo - obruč)  
20. Školařová Anna  
30. Střítežská Stela  
    celkem 30 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2001-2004   5. Bugnerová Ema  
11. Opletalová Markéta  
13. Poláčková Vendula  
17. Jeřábková Monika  
20. Opálková Klára-Anna  
23. Pakostová Kateřina  
    celkem 26 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2001 a st.   1. Horáková Natálie  
  3. Kouřilová Anežka  
  5. Kučerová Dominika  
  7. Pavlíková Klára (1.místo - míč)  
11. Vašínová Karolína  
12. Pečinková Tereza  
14. Kopecká Karolína  
    celkem 16 závodnic  
 
Jarní pohár 14.4.2017 Brno-Kohoutovice
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2004 - stuha   3. Bugnerová Ema  
  4. Jeřábková Monika  
  7. Poláčková Vendula  
  8. Opálková Klára Anna  
    celkem 18 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2004 - kužele   3. Poláčková Vendula  
  6. Bugnerová Ema  
  9. Opálková Klára Anna  
11. Jeřábková Monika  
    celkem 13 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2001 a st.   1. Pavlíková Klára (1.místo - míč)  
  2. Horáková Natálie (1.místo - obruč)  
  3. Kouřilová Anežka (2.místo - kužele)  
  4. Vašínová Karolína (3.místo - kužele)  
  5. Pečinková Tereza  
  6. Kučerová Dominika  
  7. Kopecká Karolína  
    celkem 10 závodnic  
 
Žďárská pampeliška 22.4.2017 Žďár nad Sázavou
0.kategorie B ZPMG - r.nar.2011   4. Loudilová Viktorie (3.místo - beznáčiní)  
  7. Blahová Michaela (3.místo - akrobacie)  
    celkem 21 závodnic  
0.kategorie A ZPMG - r.nar.2010   1. Sidorová Kateřina (1.místo - akrobacie)  
16. Bednářová Klára  
    celkem 33 závodnic  
I.kategorie B ZPMG - r.nar.2009   1. Poláchová Alena (1.místo - švihadlo)  
  2. Výšková Sofie (1.místo - beznáčiní)  
  4. Hodová Rebecca  
  7. Častulíková Barbora  
    celkem 25 závodnic  
I.kategorie A ZPMG - r.nar.2008   3. Vrzalová Viktorie (1.místo - švihadlo)  
  6. Batistová Karolína  
    celkem 23 závodnic  
 
Jarní pohár města Plzně 22.4.2017 Plzeň
IV.kategorie KPMG - r.nar.2002-2004   3. Bugnerová Ema (1.místo - stuha)  
  4. Opletalová Markéta  
  8. Poláčková Vendula (1.místo - stuha)  
13. Pakostová Kateřina  
14. Opálková Klára Anna  
15. Jeřábková Monika  
    celkem 18 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2001 a st.   2. Pavlíková Klára (1.místo - míč)  
  3. Kučerová Dominika (1.místo - míč)  
  5. Kouřilová Anežka  
  7. Pečinková Tereza  
  8. Kopecká Karolína  
    celkem 12 závodnic  
 
Chomutovský pohár 23.4.2017 Chomutov
V.kategorie KPMG - r.nar.2001 a st.   1. Horáková Natálie  
  6. Kopecká Karolína  
    celkem 12 závodnic  
 
Bizon´s cup 29.4.2017 Praha
II.kategorie KPMG - r.nar.2006-2008 15. Kudrnová Lucie (8.místo - beznáčiní)  
18. Vašínová Daniela  
22. Svobodová Sofie  
    celkem 24 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2004-2006   8.. Jírová Lucie  
    celkem 18 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2001-2004   2. Bugnerová Ema (2.místo - kužele)  
  5. Poláčková Vendula (4.místo - kužele)  
15. Jeřábková Monika  
18. Pakostová Kateřina  
    celkem 21 závodnic  
 
Přerovská stužka 30.4.2017 Přerov
I.kategorie KPMG - r.nar.2008 a ml.   2. Bauerová Hana (2.místo - beznáčiní)  
  3. Vítková Natálie (2.místo - švihadlo)  
  9. Pilařová Matylda  
    celkem 15 závodnic  
II.kategorie KPMG - r.nar.2006-2008   2. Podaná Sára  
  3. Nováková Nikola  
10. Hladyuk Anhelína  
    celkem 14 závodnic  
III.kategorie KPMG - r.nar.2004-2006   3. Strmisková Viktorie (1.místo - míč)  
  6. Milotová Alice  
  7. Kovářová Lenka  
    celkem 17 závodnic  
IV.kategorie KPMG - r.nar.2001-2004   2. Opletalová Markéta (1.místo - stuha)  
    celkem 26 závodnic  
V.kategorie KPMG - r.nar.2001 a st.   1. Horáková Natálie (1.místo - obruč, 1.místo - míč)  
  3. Pavlíková Klára (2.místo - míč)  
  4. Pečinková Tereza (3.místo - obruč)  
    celkem 16 závodnic  

 

| Mapa stranek | ©2005 Herta & Janca