Rok 2002 - jednotlivkyně
1. povinný program
III. VTŽ (ročník 1989 a mladší ) |
|
|
Město |
Oblast |
|
1. Přichystalová Nikola |
1. Přichystalová Nikola |
|
2. Tesařová Veronika |
2. Tesařová Veronika |
|
5. Zemanová Monika |
4. Brychtová Michaela |
|
6. Střechovská Barbora |
5. Střechovská Barbora |
|
7. Brychtová Michaela |
12. Zemanová Monika |
|
8. Bublíková Martina |
20. Bublíková Martina |
|
II. VTŽ (ročník 1989 - 1992) |
|
|
Město |
Oblast |
|
1. Pospíšilová Nikol |
1. Pospíšilová Nikol |
|
2. Horváthová Erika |
4. Horváthová Erika |
|
4. Kohoutková Veronika |
5. Klusáková Klára |
|
7. Klusáková Klára |
6. Kohoutková Veronika |
|
8. Skořepová Lucie |
12. Skořepová Lucie |
|
|
|
|
|
|
|
2. volný program
|
|
|
Kadetky C (ročník 1992 a mladší ) |
Oblast |
|
|
11. Večerková Tereza |
|
Kadetky B (ročník 1990 - 1992) |
Oblast |
M - ČR |
|
1. Vejrostová Eliška |
18. Vejrostová Eliška |
|
7. Tomanová Andrea |
33. Tomanová Andrea |
Kadetky A (ročník 1988 - 1990) |
Oblast |
|
|
8. Tomanová Anna |
|
|
11. Strašilová Veronika
|
|
|
13. Vejrostová Alice |
|
|
15. KlusákováKateřina |
|
|
|
|
3. základní program
|
|
|
|
SHM |
|
|
0.kategorie |
|
|
Město - 25.5.2002, Tatran Bohunice |
Oblast - 8.6.2002, TJ Sokol Židenice |
|
5. Honigová Sandra |
7. Honigová Sandra |
|
Celkem 12 závodnic |
Celkem 25 závodnic |
|
I. kategorie |
|
|
Město - 25.5.2002, Tatran Bohunice |
Oblast - 8.6.2002, TJ Sokol Židenice |
|
1. Brandejská Kateřina |
3. Brandejská Kateřina |
|
4. Štěpánková Tereza |
4. Štěpánková Tereza |
|
5. Přečková Nikol |
6. Přečková Nikol |
|
18. Mackovčinová Radka |
20. Mackovčinová Radka |
|
20. Lázníčková Alice |
|
|
Celkem 20 závodnic |
|
|
II. kategorie |
|
|
Město |
Oblast |
|
2. Librová Simona |
11. Librová Simona |
|
9. Gromesová Radka |
15.-17. DohnalováTereza |
|
10. Dohnalová Tereza |
15.-17. Sluková Mariána |
|
13. Sluková Mariana |
20. Gromesová Radka |
|
15. Daňková Barbora |
25. Daňková Barbora |
|
16. Jamborová Kateřina |
|
|
19. Konicarová Karolína |
|
|
III. kategorie |
|
|
Město |
Oblast |
|
4. Kalousková Petra |
5. Kalousková Petra |
|
6. Gromesová Barbora |
|
|
8. Slavíčková Simona |
|
|
Celkem 10 závodnic |
|
|
4. pohárové soutěže jaro 2002
Černovické Lízátko 31.5.2002 |
|
|
0.kategorie |
5. Honigová Sandra |
|
|
|
I.kategorie |
3. Štěpánková Tereza |
|
4. Brandejská Kateřina |
|
7. Svobodová Lenka |
|
8. Bublíková Martina |
|
|
|
|
II.kategorie |
6. Gromesová Radka |
|
11. Konicarová Karolína |
|
14. Dohnalová Tereza |
|
15. Daňková Barbora |
|
Pohár nového života Břeclav 24.3.2002 |
|
Kadetky B |
2. Vejrostová Eliška |
|
|
|
Kadetky A |
11.-12. Tomanová Anna |
|
11.-12. Klusáková Kateřina |
|
|
|
|
Velikonoční zajíc 7.4.2002 |
|
|
Kadetky C |
3. Večerková Tereza |
|
|
|
Kadetky B |
7. Vejrostová Eliška |
|
22. Tomanová Andrea |
|
|
|
|
Kadetky A |
21. Klusáková Kateřina |
|
25. Strašilová Veronika |
|
|
27. Vejrostová Alice |
|
|
29. Tomanová Anna |
|
|
|
|
Pohár města Kyjova 7.4.2002 |
|
|
Kategorie SHM |
2. Přečková Nikol |
|
8. Štěpánková Tereza |
|
|
10. Brandejská Kateřina |
|
|
|
|
III.VTp |
5. Brychová Michaela |
|
8. Střechovská Barbora |
|
|
12. Zemanová Monika |
|
|
|
|
Pohárový závod TJ Vinohrady Brno 13.4.2002 |
|
III.VTp |
4. Brychová Michaela |
|
7. Střechovská Barbora |
|
|
9. Zemanová Monika |
|
|
18. Tesařová Veronika |
|
|
21. Bublíková Martina |
|
|
|
|
II.VTp |
3. Kohoutková Veronika |
|
4. Horváthová Erika |
|
|
5. Pospíšilová Nikol |
|
|
11.-12. Skořepová Lucie |
|
|
11.-12. Klusáková Klára |
|
Přerovská stuha, Přerov 13.4.2002 |
|
Kadetky C |
4. Večerková Tereza |
|
11. Přichystalová Nikol |
|
|
|
|
Kadetky A |
9. Strašilová Veronika |
|
13. Klusáková Kateřina |
|
Pohár města Vyškova, Vyškov 4.5.2002 |
|
Kadetky C |
11. Přichystalová Nikol |
|
17. Večerková Tereza |
|
|
|
|
Kadetky B |
10. Vejrostová Eliška |
|
15. Tomanová Andrea |
|
Jablonecká perlička, Jablonec nad Nisou 5.5.2002 |
|
Kadetky A |
4. Strašilová Veronika |
|
5. Klusáková Kateřina |
|
|
6. Tomanová Anna |
|
|
7. Vejrostová Alice |
|
Pohár starosty Zubří, Zubří 19.5.2002 |
|
III. VTp |
2. Zemanová Monika |
|
9. Střechovská Barbora |
|
|
10. Brychová Michaela |
|
|
|
|
Kadetky C |
10. Přichystalová Nikola |
|
14.Večerková Tereza |
|
|
|
|
Kadetky B |
3. Tomanová Andrea |
|
4. VejrostováEliška |
|