Rok 2007 - jednotlivkyně
1. povinný program
III. VTp (ročník 1996 a mladší) |
|
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
1. Vašínová Karolína |
2. Vašínová Karolína |
3. Vašínová Karolína (s družstvem JM2 3.místo) |
6. Kopecká Karolína |
|
|
|
|
|
II. VTp (ročník 1994 - 1996) |
|
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
1. Přečková Nikol |
1. Přečková Nikol |
1. Přečková Nikol (s družstvem JM1 1.místo) |
2. Svobodová Lenka |
2. Svobodová Lenka |
4. Svobodová Lenka (s družstvem JM2 3.místo) |
|
|
|
I. VTp (ročník 1992 - 1994) |
|
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
1. Štěpánková Tereza |
2. Štěpánková Tereza |
8. Štěpánková Tereza (s družstvem JM2 3.místo) |
2. Nečasová Tereza |
4. Brychová Michaela |
7. Brychová Michaela (s družstvem JM4 11.místo) |
4. Brychová Michaela |
6. Nečasová Tereza |
|
6. Slezáková Denisa |
12. Slezáková Denisa |
|
9. Gromesová Radana |
13. Gromesová Radana |
|
|
|
|
Ženy (ročník 1991 a starší) |
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
|
4. Slezáková Nikola |
10. Slezáková Nikola (s družstvem JM4 11.místo) |
|
|
2. volný program
|
|
|
Kadetky (ročník 1992 - 1994) |
Oblast |
M - ČR |
|
2. Přichystalová Nikola |
24. Přichystalová Nikola |
|
6. Tupá Tereza |
16. Tupá Tereza |
|
7. Střechovská Barbora |
|
Dorostenky (ročník 1991 a starší) |
Oblast |
M - ČR |
|
2. Ravčuková Markéta |
14. Ravčuková Markéta |
3. základní program
|
0.kategorie B |
|
|
Město |
Oblast |
|
6. Roušarová Monika |
12. Roušarová Monika |
|
11. Kozáková Magdaléna |
15. Kozáková Magdaléna |
|
Celkem závodnic 17 |
Celkem závodnic 21 |
|
0.kategorie A |
|
|
Město |
Oblast |
|
4. Dědková Eliška |
4. Hrdinová Kateřina |
|
5. Hrdinová Kateřina |
5. Dědková Eliška |
|
8. Trhlíková Vendula |
9. Trhlíková Vendula |
|
Celkem závodnic 12 |
Celkem závodnic 19 |
|
I. kategorie |
|
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
1. Horáková Natálie |
2. Horáková Natálie |
5. Horáková Natálie |
3. Horáková Kristýna |
8. Horáková Kristýna |
|
15. Bubeníčková Markéta |
11. Bubeníčková Markéta |
|
16. Štěpánková Adéla |
26. Trávníčková Tereza |
|
18. Trávníčková Tereza |
29. Pavlíková Klára |
|
23. Pavlíková Klára |
30. Štěpánková Adéla |
|
29. Dědková tereza |
33. Dědková Tereza |
|
Celkem závodnic 30 |
Celkem závodnic 40 |
|
4. pohárové soutěže jaro 2007
Novoroční pohár 22.1.2007 Dům dětí a mládeže, Lužánky, Brno |
Kategorie 0.B |
4. Trhlíková Vendula |
|
8. Juránková Natálie |
|
III. VTp |
7-8. Kopecká Karolína |
|
9. Vašínová Karolína |
|
Břeclavský sněhulák 4.3.2007 Břeclav |
Kategorie 0.B |
6. Dědková Eliška |
|
15. Trhlíková Vendula |
|
Kategorie 1.A |
4. Horáková Kristýna |
|
10. Horáková Natálie |
|
Ženy |
7. Slezáková Nikola |
|
Veselská panenka 24.3.2007 Veselí nad Moravou |
II. VTp |
6. Přečková N ikol |
|
I. VTp |
5. Slezáková Denisa |
|
Ženy |
1. Slezáková Nikola |
|
Kadetky |
6. Přichystalová Nikola |
|
9. Střechovská Barbora |
|
Bruntálské jaro 31.3.2007 Bruntál |
Kadetky |
9. Přichystalová Nikola |
|
14. Střechovská Barbora |
|
|
|
III. VTp |
8. Vašínová Karolína |
|
|
|
II. VTp |
3. Svobodová Lenka |
|
4. Přečková Nikol |
|
Ženy |
4. Slezáková Nikola |
|
Jarní Pohár 7.4.2007 ASPV Brno - Kohoutovice |
I. VTp |
1. Nečasová Tereza |
|
3. Štěpánková Tereza |
|
7. Gromesová Radana |
|
Kadetky |
9. Přichystalová Nikola |
|
12. Střechovská Barbora |
|
Velikonoční perníček 14.4.2007 Břeclav |
III. VTp |
8-9. Vašínová Karolína |
|
14. Kopecká Karolína |
|
II. VTp |
4. Svobodová Lenka |
|
8. Přečková Nikol |
|
I. VTp |
5. Štěpánková Tereza |
|
10. Gromesová Radana |
|
Pohár Sokola Praha VII 14.4.2007 Praha |
Kadetky |
7. Tupá Tereza |
|
|
Dorostenky |
7. Ravčuková Markéta |
|
14. Slezáková nikola |
|
17. Skořepová Lucie |
|
Přerovská Stuha 15.4.2007 Troubky u Přerova |
II. VTp |
3. Svobodová Lenka |
|
4. Přečková Nikol |
|
I. VTp |
2. Nečasová Tereza |
|
3. Brychtová Michaela |
|
5. Slezáková Denisa |
|
Ženy |
2. Slezáková Nikola |
|
Jarní pohár Kadetky 22.4.2007 SKP Brno |
Kadetky |
10. Tupá Tereza |
|
16. Střechovská Barbora |
|
Kohoutovický pohár Mantila Brno |
II. VTp |
1. Svobodová Lenka |
|
6. Přečková Nikol |
|
I. VTp |
2-3. Nečasová Tereza |
|
4. Štěpánková Tereza |
|
5. Brychová Michaela |
|
Pohár vodních staveb 3.6.2007 VS Praha |
II. VTp |
1. Svobodová Lenka |
|
6. Přečková Nikol |
|
I. VTp |
3. Brychová Michaela |
|
6. Štěpánková Tereza |
|
Ženy |
4. Slezáková Nikola |
|
Černovické Lízátko 3.6.2007 Brno - Černovice
|
Kategorie 0.B |
4-5. Hrdinová Kateřina |
|
|
|
Kategorie 0.A |
7. Roušarová Monika |
|
9. Kozáková Magdaléna |
|
One World 16.6.2007 Brno - Špilberk |
Ladies |
5. Ravčuková Markéta |
|
14. Slezáková Nikola |
|
Pohár ke dni studentstva 25.11.2007 Brno - Univerzita |
Ženy |
4. Nečasová Tereza |
|
|
|