Rok 2008 - jednotlivkyně
1. povinný program
III. VTp (ročník 1997 a mladší) |
|
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
5. Horáková Natálie |
1. Horáková Natálie |
15. Horáková Natálie (s družstvem JM1 4.místo) |
10. Horáková Kristýna |
10. Horáková Kristýna |
|
23 Pavlíková Klára |
19. Dědková Tereza |
|
|
27. Pavlíková Klára |
|
|
|
|
II. VTp (ročník 1995 - 1997) |
|
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
2. Kopecká Karolína |
10. Kopecká Karolína |
|
|
|
|
I. VTp (ročník 1992 - 1994) |
|
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
1. Štěpánková Tereza |
2. Štěpánková Tereza |
4. Štěpánková Tereza (s družstvem JM2 2.místo) |
3. Slezáková Denisa |
5. Slezáková Denisa |
14. Slezáková Denisa (s družstvem JM5 15.místo) |
4. Gromesová Radana |
10. Gromesová Radana |
|
|
|
|
Ženy (ročník 1992 a starší) |
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
1. Slezáková Nikola |
1. Tupá Tereza |
5. Tupá Tereza (s družstvem JM1 4.místo) |
5. Nečasová Tereza |
2. Slezáková Nikola |
6. Slezáková Nikola (s družstvem JM2 2.místo) |
|
5. Nečasová Tereza |
16. Nečasová Tereza (s družstvem JM5 15.místo) |
|
|
|
2. volný program
|
|
|
Kadetky mladší (ročník 1996 - 1995) |
Oblast |
M - ČR |
|
12. Vašínová Karolína |
|
|
|
|
Kadetky starší (ročník 1993 - 1994) |
Oblast |
M - ČR |
|
5. Střechovská Barbora |
16. Střechovská Barbora |
|
7. Přečková Nicol |
|
|
|
|
Dorostenky (ročník 1992 a starší) |
Oblast |
M - ČR |
|
1. Ravčuková Markéta |
20. Ravčuková Markéta |
|
7. Skořepová Lucie |
|
3. základní program
|
0.kategorie B |
|
|
Město |
Oblast |
|
3. Opluštilová Marie |
12. Opluštilová Marie |
|
10. Rejdová Anna |
17. Rejdová Anna |
|
Celkem závodnic 10 |
Celkem závodnic 18 |
|
0.kategorie A |
|
|
Město |
Oblast |
|
5. Roušarová Monika |
10. Floriánová Klára |
|
6. Kozáková Magdaléna |
13. Roušarová Monika |
|
Celkem závodnic 12 |
Celkem závodnic 23 |
|
I. kategorie |
|
|
Město |
Oblast |
M - ČR |
2. Trávníčková Tereza |
2. Trávníčková Tereza |
15. Trávníčková Tereza (s družstvem JM3 16.místo) |
7. Beranová Karolína |
5. Štěpánková Adéla |
|
8. Štěpánková Adéla |
9. Hrdinová Kateřina |
|
11. Hrdinová Kateřina |
14. Pečínková Tereza |
|
15. Šifaldová Gábina |
17. Šifaldová Gábina |
|
17. Dědková Eliška |
23. Dědková Eliška |
|
24. Pečínková Tereza |
24. Beranová Karolína |
|
27. Fritzová Adéla |
29. Fritzová Adéla |
|
Celkem závodnic 29 |
Celkem závodnic 36 |
|
4. pohárové soutěže jaro 2008
Břeclavský sněhulák 2.3.2008 Břeclav |
Kategorie 1.B |
2. Beranová Karolína |
|
Kategorie 1.A |
5. Štěpánková Adéla |
|
|
Veselská panenka 29.3.2008 Veselí nad Moravou |
Kadetky starší |
15. Střechovská Barbora |
|
19. Přečková Nicol |
|
Dorostenky |
17. Skořepová Lucie |
|
|
Veselská stuha 30.3.2008 Veselí nad Moravou |
Kategorie 0.A |
3. Roušarová Monika |
|
9. Kozáková Magdaléna |
|
Kategorie 1. |
6. Štěpánková Adéla |
|
7. Beranová Karolína |
|
8. Trávníčková Tereza |
|
II. VTp |
8. Kopecká Karolína |
|
I. VTp |
3. Štěpánková Tereza |
|
7. Slezáková Denisa |
|
|
Břeclavský pohár 5.4.2008 Břeclav |
Kadetky starší |
11. Střechovská Barbora |
|
12. Přečková Nicol |
|
Dorostenky |
12. Ravčuková Markéta |
|
13. Skořepová Lucie |
|
|
Velikonoční perníček 6.4.2008 Břeclav |
II. VTp |
9. Kopecká Karolína |
|
I. VTp |
2. Štěpánková Tereza |
|
8. Slezáková Denisa |
|
Ženy |
3. Slezáková Nikola |
|
|
Přerovská stuha 12.4.2008 Troubky nad Bečvou |
Kadetky mladší |
17. Vašínová Karolína |
|
Dorostenky |
10. Skořepová Lucie |
|
|
Přerovská stužka 13.4.2008 Troubky nad Bečvou |
Kategorie 1. |
4. Štěpánková Adéla |
|
5. Trávníčková Tereza |
|
9. Beranová Karolína |
|
10. Šifaldová Gábina |
|
II. VTp |
7. Kopecká Karolína |
|
Ženy |
3. Nečasová Tereza |
|
|
O pohár města Vyškova 3.5..2008 Vyškov |
Kadetky mladší |
7. Vašínová Karolína |
|
Kadetky starší ročník 1994 |
4. Přečková Nicol |
|
Kadetky starší ročník 1993 |
3. Střechovská Barbora |
|
|
Chodovský pohárek 3.5..2008 Praha |
Dorostenky |
14. Slezáková Nikola |
|
|
Pohár města Kyjova 10.5.2008 Kyjov |
Kategorie 1. |
5. Hrdinová Kateřina |
|
6. Štěpánková Adéla |
|
16. Pozidisová Iva |
|
I. VTp |
1. Štěpánková Tereza |
|
6. Slezáková Denisa |
|
|
Kohoutovický Gym Cup 24.5.2008 Brno |
III. VTp |
2. Horáková Natálie |
|
I. VTp |
3. Štěpánková Tereza |
|
9. Gromesová Radana |
|
11. Slezáková Denisa |
|
Ženy |
5. Nečasová Tereza |
|
|
Kohoutovický pohárový závod 1.6.2008 Brno |
Kategorie 0.A |
3. Roušarová Monika |
|
Kategorie 1. |
2. Beranová Karolína |
|
4. Hrdinová Kateřina |
|
7. Pečínková Tereza |
|
9. Trhlíková Vendula |
|
III. VTp |
7. Horáková Natálie |
|
15. Horáková Kristýna |
|
Ženy |
3. Slezáková Nikola |
|