Rok 2015 - jednotlivkyně
1. kombinovaný program
III. VTp (ročník 2004 - 2005) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
3. Strmisková Viktorie | 3. Měřínská Anežka (3.místo - švihadlo) | 5. Měřínská Anežka v sestavě se švihadlem |
3. Měřínská Anežka | 9. Milotová Alice | 7. Měřínská Anežka ve víceboji |
6. Milotová Alice | 11. Strmisková Viktorie (5.místo - švihadlo) | 8. Měřínská Anežka s družstvem JM3 |
9. Jírová Lucie | 13. Jírová Lucie | |
14. Kučerová Tímea | 19. Střítežská Stela | |
15. Střítežská Stela | 24. Kučerová Tímea | |
II. VTp (ročník 2002 - 2004) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
7. Debrecíni Linda | 10. Bugnerová Ema | |
8. Bugnerová Ema | 13. Debrecíni Linda | |
9. Opálková Klára-Anna | 14. Poláčková Vendula | |
10. Opluštilová Marie | 16. Opálková Klára-Anna | |
11. Poláčková Vendula | ||
I. VTp (ročník 1999 - 2002) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
1. Opletalová Markéta | 2. Opletalová Markéta (2.místo - stuha) | 6. Opletalová Markéta ve víceboji |
3. Naumčeska Tea | 3. Naumčeska Tea (3.místo - kužele) | 4. Opletalová Markéta v sestavě se stuhou |
4. Pečinková Tereza | 6. Pečinková Tereza | 4. Opletalová Markéta s družstvem JM2 |
5. Jakoubková Valérie | 9. Fritzová Adéla | 8. Naumčeska Tea ve víceboji |
6. Fritzová Adéla | 10. Jakoubková Valérie | 8. Naumčeska Tea s družstvem JM3 |
Ženy (ročník 1999 a starší) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
1. Horáková Natálie | 1. Kouřilová Anežka (1.místo - obruč, 2. místo - kužele) | 1. Horáková Natálie ve víceboji |
2. Kouřilová Anežka | 4. Horáková Natálie (1.místo - míč) | 1. Horáková Natálie v sestave s míčem |
3. Štěpánková Adéla | 5. Pavlíková Klára | 5. Horáková Natálie s družstvem JM4 |
6. Štěpánková Adéla (3.místo - obruč) | 1. Kouřilová Anežka s družstvem JM1 | |
7. Kouřilová Anežka ve víceboji | ||
2. základní program
0.kategorie B (ročník 2009 a ml.) | ||
Město | Oblast | |
1. Poláchová Alena | 2. Poláchová Alena (1.místo - beznáčiní) | |
0.kategorie A (ročník 2008) | ||
Město | Oblast | |
1. Bauerová Hana | 7. Bauerová Hana (4.místo - beznáčiní) | |
4. Pilařová Matylda | 11. Vítková Natálie | |
20. Pilařová Matylda | ||
24. Procházková Anita | ||
I. kategorie (ročník 2006 - 2007) | ||
Město | Oblast | M - ČR |
2. Straub Anita | 1. Straub Anita (1.místo - švihadlo) | 1. Nováková Nikola ve víceboji |
3. Nováková Nikola | 2. Nováková Nikola (2.místo - švihadlo) | 1. Nováková Nikola v sestavě se švihadlem |
7. Opálková Adriana | 8. Podaná Sára | 1. Straub Anita v sestavě beznáčiní |
9. Podaná Sára | 10. Hladjuková Anhelína | 1. Straub Anita s družstvem JM1 |
11. Juráčková Michaela | 12. Opálková Adriana (5.místo - švihadlo) | 2. Straub Anita ve víceboji |
12. Hladjuková Anhelína | 27. Juráčková Michaela | |
3. pohárové soutěže
Baby cup 8.3.2015 Brno | ||
Kategorie 0.-r.nar.2008 | 8. Bauerová Hana (3.místo - bez srážky) | |
10. Pilařová Matylda | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2007 | 1. Podaná Sára | |
4. Hladyuk Anhelína | ||
12. Kudrnová Lucie | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2006 a ml. | 15. Opálková Adriana (6.místo - bez náčiní) | |
16. Nováková Nikola | ||
24. Juráčková Michaela | ||
III. VTp | 8. Strmisková Viktorie | |
11. Měřínská Anežka | ||
19. Kovářová Lenka | ||
21. Jírová Lucie | ||
II. VTp | 6. Poláčková Vendula | |
8. Debrecíni Linda | ||
20. Opálková Klára Anna | ||
22. Mádrová Michaela |
Třebovický čertík 15.3.2015 Hlučín |
II. VTp | 9. Debrecíni Linda | |
10. Bugnerová Ema | ||
13. Poláčková Vendula | ||
14. Opálková Klára Anna | ||
I. VTp | 2. Jakoubková Valérie | |
Veselská stuha 22.3.2015 Veselí nad Moravou | ||
Kategorie 0.B.-r.nar.2009 | 4. Poláchová Alena | |
Kategorie 0.A-r.nar.2008 | 9. Bauerová Hana | |
17. Pilařová Matylda | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2007 | 1. Podaná Sára | |
5. Nováková Nikola | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2006 a ml. | 2. Straub Anita (1.místo - bez náčiní) | |
III. VTp | 3. Měřínská Anežka | |
9. Milotová Alice (4.místo - švihadlo) | ||
I. VTp | 2. Naumčeska Tea | |
4. Pečinková Tereza | ||
Ženy | 1. Horáková Natálie | |
5. Kouřilová Anežka | ||
Břeclavský sněhulák 11.4.2015 Břeclav | ||
Kategorie 0.B-r.nar.2009 | 8. Poláchová Alena (2.místo - bez náčiní) | |
Kategorie 0.A-r.nar.2008 | 7. Bauerová Hana | |
9. Pilařová Matylda | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2007 | 6. Opálková Adriana | |
8. Vašínová Daniela | ||
13. Kudrnová Lucie | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2006 a ml. | 2. Straub Anita | |
5. Podaná Sára | ||
9. Juráčková Michaela | ||
17. Nováková Nikola | ||
Jarní pohár 11.4.2015 Brno |
Open | 1. Pavlíková Klára | |
Velikonoční perníček 12.4.2015 Břeclav |
III. VTp | 5. Měřínská Anežka (4.místo - švihadlo) | |
10. Strmisková Viktorie | ||
15. Milotová Alice (6.místo - švihadlo) | ||
30. Kovářová Lenka (13.místo-švihadlo) | ||
34. Jírová Lucie | ||
39. Kučerová Tímea | ||
celkem 44 závodnic | ||
II. VTp | 13. Bugnerová Ema | |
14. Debrecíni Linda | ||
21. Poláčková Vendula | ||
28. Opluštilová Marie | ||
30. Opálková Klára Anna | ||
celkem 38 závodnic | ||
I. VTp | 5. Pečinková Tereza | |
6. Opletalová Markéta | ||
10. Naumčeska Tea | ||
17. Jakoubková Valérie | ||
celkem 24 závodnic | ||
Ženy | 3. Pavlíková Klára | |
5. Horáková Natálie | ||
8. Kouřilová Anežka | ||
celkem 18 závodnic | ||
3. místo družstvo TJ Tesla Brno 1 | ||
6. místo družstvo TJ Tesla Brno 2 |
Žďárská pampeliška 18.4.2015 Žďár nad Sázavou | ||
Kategorie 0.C.-r.nar.2010 | 1. Sidorová Kateřina | |
celkem 5 závodnic | ||
Kategorie 0.B.-r.nar.2009 | 6. Poláchová Alena | |
celkem 17 závodnic | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2008 | 5. Bauerová Hana | |
9. Pilařová Matylda | ||
18. Vítková Natálie | ||
19. Procházková Anita | ||
celkem 24 závodnic | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2007 | 1. Straub Anita | |
3. Nováková Nikola | ||
6. Hladyuk Anhelína | ||
celkem 23 závodnic | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2006 | 5. Juráčková Michaela | |
celkem 28 závodnic |
O pohár města Kyjova 18.4.2015 Kyjov | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2007 | 5. Podaná Sára (2.místo - bez náčiní) | |
8. Opálková Adriana (1.místo - bez náčiní) | ||
11. Kudrnová Lucie (9.místo - bez náčiní) | ||
celkem 14 závodnic |
Přerovská stužka 19.4.2015 Přerov | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2007 | 1. Straub Anita (1.místo - bez náčiní, 1.místo - švihadlo) | |
2. Opálková Adriana (3.místo - bez náčiní, 2.místo - švihadlo) | ||
3. Podaná Sára (2.místo - bez náčiní, 3.místo - švihadlo) | ||
celkem 12 závodnic |
III. VTp | 6. Strmisková Viktorie (1.místo - švihadlo) | |
10. Milotová Alice (2.místo - švihadlo) | ||
celkem 25 závodnic | ||
II. VTp | 9. Opluštilová Marie (7.místo - míč) | |
15. Mádrová Michaela | ||
celkem 17 závodnic | ||
I. VTp | 2. Opletalová Markéta (1.místo - stuha) | |
8. Pečinková Tereza (4.místo - stuha) | ||
celkem 14 závodnic | ||
Ženy | 1. Pavlíková Klára (1.místo - obruč, 1. místo - míč) | |
celkem 7 závodnic |
Pohár ZŠ Úšovice a Lázeňský pohár 26.4.2015 Mariánské Lázně |
III. VTp | 11. Milotová Alice | |
12. Strmisková Viktorie | ||
16. Měřínská Anežka | ||
20. Jírová Lucie | ||
celkem 26 závodnic | ||
II. VTp | 4. Bugnerová Ema (3.místo - obruč) | |
30. Opluštilová Marie | ||
31. Opálková Klára Anna | ||
32. Debrecíni Linda | ||
celkem 34 závodnic | ||
I. VTp | 7. Naumčeska Tea (4.místo - kužele) | |
celkem 17 závodnic | ||
Ženy | 1. Horáková Natálie (1.místo - obruč, 1. místo - míč) | |
3. Kouřilová Anežka (2.místo - obruč, 3. místo - kužele) | ||
celkem 16 závodnic | ||
2. místo družstvo TJ Tesla Brno 1 |
Vinohradské jaro 3.5.2015 Praha |
Ženy | 3. Kouřilová Anežka | |
4. Horáková Natálie | ||
5. Pavlíková Klára | ||
celkem 13 závodnic |
Zlínský střevíček 16.5.2015 Zlín | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2007 | 1. Podaná Sára | |
2. Nováková Nikola | ||
3. Opálková Adriana | ||
8. Straub Anita | ||
celkem 12 závodnic |
Májový pohár 16.5.2015 Brno |
Kategorie 0.C.-r.nar.2010 | 1. Sidorová Kateřina | |
celkem 3 závodnice | ||
Kategorie 0.A-r.nar.2008 | 5. Bauerová Hana | |
6. Pilařová Matylda | ||
celkem 17 závodnic | ||
Kategorie 1.B-r.nar.2007 | 8. Hladyuk Anhelína (2.místo - beznáčiní) | |
celkem 18 závodnic | ||
Kategorie 1.A-r.nar.2006 | 11. Juráčková Michaela | |
celkem 17 závodnic |
III. VTp | 3. Strmisková Viktorie (2.místo - beznáčiní) | |
5. Milotová Alice (3.místo - švihadlo) | ||
11. Jírová Lucie (6.místo - švihadlo) | ||
celkem 21 závodnic | ||
II. VTp | 8. Bugnerová Ema (5.místo - obruč) | |
celkem 19 závodnic | ||
I. VTp | 2. Opletalová Markéta | |
5. Pečinková Tereza (2.místo - kužele) | ||
7. Fritzová Adéla | ||
celkem 10 závodnic | ||
Ženy | 1. Kouřilová Anežka | |
6. Štěpánková Adéla | ||
celkem 10 závodnic |
Závod ke dni dětí 30.5.2015 Praha |
II. VTp | 2. Bugnerová Ema | |
11. Debrecíni Linda | ||
13. Opluštilová Marie | ||
celkem 22 závodnic | ||
I. VTp | 9. Opletalová Markéta | |
10. Pečinková Tereza | ||
celkem 16 závodnic |
Kohoutovický pohár 31.5.2015 Brno |
Kategorie 1.-r.nar.2006 a ml. | 1. Podaná Sára | |
1. Opálková Adriana | ||
3. Kudrnová Lucie | ||
celkem 11 závodnic |
II. VTp | 1. Bugnerová Ema | |
5. Opálková Klára Anna | ||
6. Poláčková Vendula | ||
celkem 10 závodnic | ||
I. VTp | 1. Pečinková Tereza | |